Svět se mění.
Adaptujte se na nové podmínky a využijte výzev.

O AKCI

Další ze série online eventů pod záštitou lifestyle magazínu ELLE. Akce je určena především ambiciózním ženám ze středního managementu, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Cílem je přinést nejen motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady, tipy a případové studie z oblasti osobního rozvoje, komunikace nebo leadershipu.

Výstupem z akce jsou souhrnné závěry z přednášek, které obdrží
každý registrovaný účastník ve formě pdf.

PROGRAM

17:00 – 20:00

On-line akcí vás provede Pavlína Louženská, zakladatelka skupiny #Holkyzmarketingu
V průběhu programu bude možné pokládat dotazy on-line a zapojit se tím do diskuse.

17:00 – 17:10

Zahájení, úvodní slovo šéfredaktorky
Valentina Nízká, šéfredaktorka ELLE

17:10 – 17:30

Radka Dohnalová, zakladatelka ATAIRU
Petr Havlíček, Partner ATAIRU

Jak si vytvářet nové příležitosti - v životě, i v businessu.
Bez ohledu na to, co se děje kolem nás.

17:30 – 18:00

Panelová diskuse: Příklady těch, kteří se v posledním roce adaptovali a nové příležitosti si vytvořili.

Jakto, že někteří nové příležitosti na první pohled doslova přitahují? Není to o tom, že by je přitahovali. Je to o tom, že nečekají na to, až nastanou správné podmínky. Adaptují se na ty stávající, bez ohledu na to, jaké jsou a soustředí se na nové věci, kterých chtějí dosáhnout a vstupují do nových oblastí. Hrají tak, aby zvítězili!

A napadlo vás někdy, jaké příležitosti Vám utekly, nebo je získal někdo jiný, jenom proto, že jste hráli na jistotu? Na jistotu, abyste neztratili to, čeho už jste dosáhli nebo co jste vybudovali?

Moderuje: Radka Dohnalová

Do diskuse se zapojí:
Veronika Vávrová, spolumajitelka, Kus koláče
Jan Lukačevič, zakladatel projektu, Energie Lékařům 
Michaela Lhotková, CIO,  ČSOB

18:05 – 18:35

Magdaléna Wavle, Head of Talent & Capabillity, Vodafone
Future Ready Leaders, aneb co je důležité pro leadry v nové době

18:40 – 19:10

Hana Púllová, CEO Digiskills
Digitální  Reinvence - digitální dovednosti, osobní efektivita

19:15 – 19:45

Vít Schlesinger, Sporthacker
Změň své návyky, změň svůj život

19:45 – 20:00

Závěrečné shrnutí, zakončení

REGISTRACE

Standard cena
Platí od 12. května do 22. června
299 Kč
Cena pro předplatitelky
99 Kč
Cena s VIP balíčkem
Limitovaný cardholder ALEXMONHART
Aktuální číslo ELLE
Zápisník s tužkou ELLE
599 Kč
Limitovaná nabídka platná do vyprodání zásob
CHCI SE REGISTROVAT

VIP balíček

Vizitkovník s aktuální titulkou

ELLE ve spolupráci s designérkou Alexandrou Steklík Monhart Vám pomohou posunout se v profesním životě. V rámci VIP vstupenky získáte přístup na další ze série ELLE Academy online events, zápisník s tužkou, časopis ELLE a originální kožené pouzdro na vizitky Alexmonhart, vytvořené Alexandrou pouze pro tuto příležitost.

Hosté

Pavlína Louženská

Designer of Change / #HolkyzMarketingu Founder

Pavlína konzultuje produkt, marketing a byznys primárně pro technologické startupy a lifestyle značky. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 26 000 členek a ročně proškolí přes 3000 marketérů. Je členkou správní rady Transparency International a certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Female Entrepreneurship. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. Zasedá v porotě TechStars Startup Weekend, Cannes Young Lions nebo European Commission Social Innovation Competition a pravidelně hostuje Startup Disrupt Female Leaders nebo pořady věnované Generaci Z nebo aktuálním trendům. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali rok 2020. Píše na pavlinaspeaks.com.

300x300_web louzenska
300x300_Radka_Dohnalová

Radka Dohnalová

Atairu Founder & CEO

Radka je podnikatelka, která věří, že klíčovou dovedností pro úspěšný rozvoj je schopnost se nejen učit nové dovednosti, ale také umět opouštět ty, které ztrácejí na relevanci. Jejím posláním je rozvíjet vzdělávání a leadership v mezinárodním měřítku. Radka je zakladatelkou a ředitelkou ATAIRU, mezinárodní vzdělávací společnosti patřící mezi deset nejlepších společností zaměřených na rozvoj leadershipu v Evropě. Současně působí i v managementu rodinné firmy Felicity Hotels, kde je zodpovědná za resorty, v nichž propojuje vzdělávání se zdravým životním stylem. Radka je uznávanou autorkou programů na rozvoj autentického a adaptivního leadershipu a expertkou, která se aktivně zapojuje do odborné diskuze o budoucnosti leadershipu. Také je často citována a prezentována v médiích (Forbes, Profit, Marie Claire, Czechcrunch ad.). Před založením ATAIRU Radka působila v McKinsey a v OSN. Získala rovněž titul MBA na Harvard Business School. Dnes Radka žije s manželem a třemi dětmi střídavě v Praze a ve Špindlerově Mlýně.

Petr Havlíček

Atairu partner

Petr v uplynulých 12 letech zastával řadu pozic v top managementu mezinárodních společností Imperial Tobacco, Heineken a Mast Jaegermeister (bývalé Rémy Cointreau). Během svého působení vedl mezinárodní, různorodé týmy v oblastech brand a trade marketingu, korporátní komunikace, a business strategie. Za tu dobu vybudoval, rozvíjel a vedl více než deset různých národních a mezinárodních týmů na třech kontinentech. Vedle svých hlavních zodpovědností se věnoval také projektům firemní transformace, programům rozvoje firemního brandingu, korporátní kultury a zaměstnanecké spokojenosti. Petr je skálopevně přesvědčený, že díky novým technologiím se nám otevírá prostor pro mnohem efektivnější cesty učení a rozvoje našeho potenciálu. A neznamená to jen nový přístup k novým poznatkům, ale také otevřené dveře k nejlepším a nejinspirativnějším osobnostem z celého světa. Stačí jen vstoupit.

300x300_web3 Petr Havlíček
Magdalena Wavle

Magdaléna Wavle

Head of Talent & Capability

Magdaléna pracuje ve Vodafonu jako Head of Talent & Capability (ředitelka oddělení talentu a rozvoje) už tři roky. Předchozí zkušenosti získala na pozicích se zaměřením na zákaznickou zkušenost, business a HR v Microsoftu a GE Money, kromě Čech i USA a Německu. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Věří, že pro úspěch firmy jako zaměstnavatele je důležité pomáhat lidem rozvíjet kompetence, které uplatní napříč různými obory.

Jan Lukačevič

Space Engineer / NATO2030 Young Leader

Jan Lukačevič působí jako NATO2030 Young Leader, tedy člen poradního sboru Generálního tajemníka Jense Stoltenberga. Od roku 2017 působí na Akademii věd, mimo doktorandského studia na MFF UK založil i laboratoř Marsonaut, projekt pro pěstování rostlin v podmínkách jako na Marsu. Rovněž přibližuje vědu široké veřejnosti na sociálních sítích, kde patří k nejúspěšnějším popularizátorům v České republice. Za svůj dřívější výzkum pod hlavičkou Evropské kosmické agentury byl vybrán společnostmi Google a Financial Times do New Europe 100: seznamu 100 lidí ze střední a východní Evropy s největším vlivem na naši budoucnost. Je také zakladatelem Energii lékařům, iniciativy, která v uplynulém roce pomáhala zdravotníkům ve více než 100 zdravotnických zařízeních po celé České republice.

Jan Lukačevič
Michaele Lhotková_300x300_web

Michaela Lhotková

CIO / výkonná ředitelka ČSOB pro Inovace a Digital

Po absolvování VŠE v Praze a získání Master of International Management CEMS zahájila Michaela svou kariéru v International Corporate Desk ve společnosti KBC Group v roce 2002. Následoval přechod do Úvěrů v ČSOB, kde měla postupně na starosti různé agendy a už před krátkým „projektem“ mateřské dovolené v roce 2011 vedla třísetčlenný tým Úvěry pro malé a střední firmy. V roce 2013 přešla na stranu obchodu v pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví, poté následovala role CFO / CRO v Hypoteční bance. Ve své současné pozici vede tzv. Daily banking jedné z největších českých bank a zastává roli CIO, v níž zodpovídá za několik inovativních společností v portfoliu ČSOB, elektronické bankovnictví, otevřené bankovnictví a digitální transformaci současného obchodního modelu vč. zavádění služeb AI.

Vít Schlesinger

Sporthacker

Vít Schlesinger je konzultant a stratég vrcholových sportovců, zakladatel myšlenky celostního přístupu k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti – Sporthackingu. Spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a olympioniků. Vítek je zakladatelem Sporthacking Institutu, který má za úkol přenášet myšlenky a know how ze světa vrcholového sportu blíž k lidem a podílet se na jedné ze zásadních otázek dneška: work-life balanc. Před 15 lety se v USA dostal k práci s mladými olympijskými talenty v oblasti kondiční přípravy a fitness, poté s kanadským biatlonovým a běžkařským národním týmem a postupem času čím dál tím víc viděl propojení a zásadní souvislosti mezi maximálním výkonem, správnou stravou, biochemií těla, mentální přípravou a štěstím. Své experimenty staví na vědeckých faktech a každé z doporučení bylo ověřeno vlastní praxí

Vít Schlesinger_300x300

Obsahový garant

ATAIRU-logo-blue

Pořadatel

elle_academy

Ve spolupráci

Snímek obrazovky 2021-03-31 v 12.04.39 hzmlogo_male

KONTAKTY

Gabriela Bajuszová
Production executive
+ 420 737 344 212
Zuzana Janovská
Group Manager
+ 420 602 763 349
Zavrit menu ikona
Prosím, vložte kód
Zavrit menu ikona

Byli jste automaticky odhlášeni z důvodu přihlášení jiného uživatele se stejným kódem. Pro vstup do přenosu je potřeba opětovně se přihlásit.